Naše nabídka

Nabízíme produkty a služby v následujícím rozsahu:

Vývoj software na zakázku

V této oblasti se zaměřujeme na vývoj zákaznických databázových a průmyslových informačních aplikací, orientovaných na použití kolejových, silničních a pásových vah pro sledování výroby a nakládky v průmyslových provozech. Vyvíjíme databázové aplikace pro zpracování různých provozních agend, např. řízení agendy spedičních firem a správa objednávek přepravy a další.

Tvorba webových stránek

Na zakázku vyvíjíme také webové stránky. Po dohodě navrhujeme i layout a design stránek. Zajistíme registraci domény a hosting v rámci celé dodávky. Více…

Pro vývoj používáme moderní vývojové nástroje a programovací jazyky a jsme schopni dodávat aplikace v nativním kódu pro platformu Win32 i pro .NET Framework. Webové aplikace vyvíjíme pro technologii ASP.NET.

Aby byla zajištěna robustnost a odolnost databázových aplikací proti ztrátě dat, realizujeme je výhradně s relační databází typu client/server, např. Microsoft SQL Server, Informix, MySQL ale i jinými dle požadavků zákazníka.

Servisní služby

Poskytujeme servisní služby pro provozovatele elektronických vah značky Schenck. Jsme autorizovaným servisním partnerem firmy Schenck Process s.r.o.
Pro smluvní partnery zajišťujeme non-stop servis jejich vážních technologií s dobou reakce do 1 hodiny od nahlášení poruchy.
V oblasti metrologie spolupracujeme na smluvním základě s Českým metrologickým institutem při úředním ověřování vah u zákazníka.

Prodej počítačové a spotřební elektroniky

Dodáváme počítačovou a spotřební elektroniku, provádíme opravy PC, instalaci software a obnovu konfigurace software po virovém napadení.